Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
    Filters
    Preferences
    Search

    Mrežna oprema

    View as Grid List
    Sort by
    Display per page

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 2m

    Pozovite za cenu
    FO patch cord, dupleks, LC na LC SM OS2 09/125 µ, 2 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 5m

    Pozovite za cenu
    FO patch cord, duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 5 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    Pozovite za cenu
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    Pozovite za cenu
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    Pozovite za cenu
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    Pozovite za cenu
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    Pozovite za cenu
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    Pozovite za cenu
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK 12F FO CABLE SM G652 D 6.3MM 1.0KN WITH FRP

    Pozovite za cenu
    12F EKSTRALINK je samonoseći kabl za rad na nosačima nadzemnih komunikacionih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih dalekovoda u uslovima opterećenja od vetra, leda i temperature.