Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    SFP Moduli

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM

    1.741,20
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP 1.25G 850NM 550M MM DDM

    1.764,00
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC 2PCS

    3.345,60
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC 2PCS

    3.872,40
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS LC

    5.017,20
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    4.434,00
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    7.190,40
    Ovaj 1310 nm DFB 10Gbps SFP + primopredajnik je dizajniran za prenos i primanje optičkih podataka preko jedno-optičkog vlakna za dužinu veze 10KM.
    Električni interfejs modula SFP + 10KM usklađen je sa SFI električnim specifikacijama. Ulaz i izlazna impedancija prijemnika su 100 Ohma diferencijala. Linije za prenos podataka su interno povezane AC. Modul obezbeđuje diferencijalno prekidanje i smanjuje diferencijale na konverziju zajedničkog režima za završetak signala kvaliteta i nizak EMI. SFI obično radi preko 200 mm poboljšanog materijala FR4 ili do oko 150 mm standardnog FR4 sa jednim konektorom.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 1m

    2.606,40
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 3m

    3.615,60
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    SFP Moduli

    Filter by:

    Clear All
    Min: 1.705,00 din. Max: 21.897,00 din.
    din.1705 din.21897