Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    SFP Moduli

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Ubiquiti UF-SM-10G-S-U Fiber, SM, 10G, BiDi, (2-Pack)

    13.649,00
    10km, cena je za komad, potrebno je kupiti dva komada

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 3m

    2.602,00
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    Ubiquiti SFP+ UF-MM-10G 10G 850nm 300m MM LC

    3.152,00
    Ubiquiti Netvorks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmjernih vlakana za vaše nove instalacije i postojeće nadogradnje infrastrukture.

    Ubiquiti SFP UF-MM-1G 1.25G 850nm 550m MM LC

    1.426,00
    Ubiquiti Netvorks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmjernih vlakana za vaše nove instalacije i postojeće nadogradnje infrastrukture.

    Mikrotik S-RJ01 SFP modul RJ45 10/100/1000Base-T

    3.686,00
    S-RJ01 je bakarni modul RJ45 SFP 10/100 / 1000M, kompatibilan sa većinom Gigabit SFP portova dostupnih na različitim mrežnim uređajima. Uz isporučivanje CCR1016-12S-1S +, po popularnoj potražnji sada je moguće i zasebno kupiti.

    Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES

    8.928,00
    S-35 / 53LC20D je par SFP primopredajnika, S-35LC20D je optički SFP modul od 1.25G s jednim modom sa LC konektorom, T1310nm / R1550nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM. S-53LC20D je 1.25G jednofrekventni optički SFP primopredajnik sa LC konektorom, T1550nm / R1310nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM.

    Mikrotik S+RJ10 SFP+ modul RJ45 10Gbps do 200m

    8.254,00
    Ovaj jedinstveni modul otvara mogućnosti povezivanja velike brzine, nudeći brzine do 10 Gbps preko uobičajenih poznatih kablova upletenih parica u vašim postojećim proizvodima koji imaju SFP + portove. Bilo koji MikroTik uređaj s aktivnim hlađenjem koji ima SFP + portove sada se može koristiti bez instaliranja optičkih vlakana, samo priključite S + RJ10 i mreža se može nadograditi na 10 Gbps, što je spremno za novu generaciju hardvera RJ45.

    Mikrotik S+85DLC03D MM 10G SFP+ , 850nm, LC, 300m

    7.072,00
    S + 85DLC03D je 10G SFP + primopredajnik sa LC konektorom, 850nm, za povezivanje do više od 300 metara. Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S + EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    SFP Moduli

    Filter by:

    Clear All
    Min: 1.426,00 din. Max: 18.247,00 din.
    din.1426 din.18247