Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Patch kablovi, Pigtail

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 2m

    1.092,00
    FO patch cord, dupleks, LC na LC SM OS2 09/125 µ, 2 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 5m

    1.298,40
    FO patch cord, duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 5 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.862,40
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.706,40
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    Patch kablovi, Pigtail

    Filter by:

    Clear All
    Min: 142,00 din. Max: 7.095,00 din.
    din.142 din.7095