Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Adapteri, kablovi

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK 12F FO CABLE SM G652 D 6.3MM 1.0KN WITH FRP

    66,00
    12F EKSTRALINK je samonoseći kabl za rad na nosačima nadzemnih komunikacionih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih dalekovoda u uslovima opterećenja od vetra, leda i temperature.

    EXTRALINK 2F FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP)

    24,00
    Tip kabla OKT (nalazi se centralna tuba optičkog kabla) namenjen je za suspenziju i rad na stubovima nadzemnih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih vodova pod udarnim opterećenjima od vetra, leda i temperature.

    EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE

    99,60
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno. Dostupni su za upotrebu sa jednožim ili višemodnim patch kablovima.

    EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER

    56,40
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    44,40
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    Adapteri, kablovi

    Filter by:

    Clear All
    Min: 24,00 din. Max: 132,00 din.
    din.24 din.132