Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
    Filters
    Preferences
    Search

    Adapteri, kablovi

    View as Grid List
    Sort by
    Display per page

    EXTRALINK 12F FO CABLE SM G652 D 6.3MM 1.0KN WITH FRP

    Pozovite za cenu
    12F EKSTRALINK je samonoseći kabl za rad na nosačima nadzemnih komunikacionih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih dalekovoda u uslovima opterećenja od vetra, leda i temperature.

    EXTRALINK 2F FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP)

    Pozovite za cenu
    Tip kabla OKT (nalazi se centralna tuba optičkog kabla) namenjen je za suspenziju i rad na stubovima nadzemnih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih vodova pod udarnim opterećenjima od vetra, leda i temperature.

    EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE

    Pozovite za cenu
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno. Dostupni su za upotrebu sa jednožim ili višemodnim patch kablovima.

    EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER

    Pozovite za cenu
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    Pozovite za cenu
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    Adapteri, kablovi

    Filter by:

    Clear All