Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    19" Front Panel 1U with Patch channel 40 x 80 mm, blk

    Pozovite za cenu
    Nosač kablova - jednostrani

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 2m

    1.092,00
    FO patch cord, dupleks, LC na LC SM OS2 09/125 µ, 2 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    Digitus FO Patch kabl LC-LC SM DPL 5m

    1.298,40
    FO patch cord, duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 5 m Budući orijentisani standardi i vrhunski kvalitet vaše mreže.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    930,00
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    1.171,20
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    Extralink 1:4 PLC Splitter SC/APC 900um, 1M

    1.158,00
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.340,40
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    Extralink 12 Port 10/100/1000 PoE injector, 19'', rack mount

    15.951,60
    12 gigabitni PoE panel koristi 10/100/1000M Ethernet, Svaka utičnica pruža zaštitu od kratkog spoja (zaštita struje 650mA ± 15%). Konfiguraciona veličina panela je: 1U (visina), 19 ”(širina) i 52 mm (debljina).

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.814,40
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)