Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK PROTECTION SLEEVE 60MM

    9,60
    60mm Splicing Sleeve (1.5mm Stainless Steel Wire)
    PACKING 100PCS IN BAG

    EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER

    56,40
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    44,40
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    4.212,00
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000

    EXTRALINK SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM

    1.741,20
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP 1.25G 850NM 550M MM DDM

    1.776,00
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC 2PCS

    3.345,60
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC 2PCS

    3.720,00
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.