Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
    Filters
    Preferences
    Search

    Fiber oprema

    View as Grid List
    Sort by
    Display per page

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC 2PCS

    Pozovite za cenu
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC 2PCS

    Pozovite za cenu
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    Pozovite za cenu
    Ovaj 1310 nm DFB 10Gbps SFP + primopredajnik je dizajniran za prenos i primanje optičkih podataka preko jedno-optičkog vlakna za dužinu veze 10KM.
    Električni interfejs modula SFP + 10KM usklađen je sa SFI električnim specifikacijama. Ulaz i izlazna impedancija prijemnika su 100 Ohma diferencijala. Linije za prenos podataka su interno povezane AC. Modul obezbeđuje diferencijalno prekidanje i smanjuje diferencijale na konverziju zajedničkog režima za završetak signala kvaliteta i nizak EMI. SFI obično radi preko 200 mm poboljšanog materijala FR4 ili do oko 150 mm standardnog FR4 sa jednim konektorom.

    EXTRALINK SFP+ 10G SFP 850NM 300M LC

    Pozovite za cenu
    SFP+ Transceiver

    EXTRALINK SHARON OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 48 CORE

    Pozovite za cenu
    Kutija Splice je neophodna oprema koja se koristi u komunikacionom sistemu vlakana, igra ulogu u zaptivanju, zaštiti, instalaciji glave i skladištenja vlakana. Dobro se primenjuje u spajanju kablova i sa funkcijom zaštite na optičkoj glavi.

    EXTRALINK SUSAN OUTDOOR FTTX CLOSURE 2 TRAYS 24 CORE

    Pozovite za cenu
    Zatvarač Splice je neophodna oprema koja se koristi u komunikacionom sistemu vlakana, igra ulogu u zaptivanju, zaštiti, instalaciji glave i skladištenja vlakana. Dobro se primenjuje u spajanju kablova i sa funkcijom zaštite na optičkoj glavi.

    EXTRALINK TINA OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 96 CORE

    Pozovite za cenu
    Kutija Splice je neophodna oprema koja se koristi u komunikacionom sistemu vlakana, igra ulogu u zaptivanju, zaštiti, instalaciji glave i skladištenja vlakana. Dobro se primenjuje u spajanju kablova i sa funkcijom zaštite na optičkoj glavi.

    EXTRALINK ZATEZAČ ZA ROUND FIBER CABLE UP TO 3.0MM, AND DROP 3.3X2.0MM AND 5.0X2.0MM

    Pozovite za cenu
    FISH FTTH 2011 ručka za ekstrakciju. Dizajniran za okrugli kabal prečnika 3.0mm i ravnog 2k3.1mm, 3.3k2.0mm i 5.0k2.0mm. Tenacity 1000N.

    MIKROTIK S-85DLC05D

    Pozovite za cenu
    S-85DLC05D SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode