Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Fast connector SC/UPC DS - plavi

    2,66
    Fast connector SC/UPC DS - plavi

    OEM Fast connector SC/APC DS - zeleni

    2,81
    Fast connector SC/APC DS

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    35,92
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    Extralink VENUS GPON ONU 1 10/100/100 Port, ZTE Chipset, Routing, NAT

    29,42
    Proizvodi Ektralink 1GE ONU u potpunosti su u skladu sa IEEE 802.3-2005 i tehničkim specifikacijama EPON uređaja (V2.1). Operativan je, upravljiv i održiv na nivou telekomunikacija i može pružiti uslugu podataka velike brzine za korisnike. Ima PON up port koji se povezuje sa krajnjim aparatom putem optičkih vlakana.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 3m

    29,29
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 1m

    21,11
    Sklop SFP + su visoko efikasna, ekonomična I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G optičke kanale. SFP + bakreni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu portova, konfigurabilnost i upotrebu pri veoma niskom ulaganju i smanjenom budžetu. Sklopovi kablova velike brzine zadovoljavaju i prevazilaze standardne zahteve Gigabit Ethernet i Fiber Channel za performanse i pouzdanost.