Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    4.212,00
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    910,80
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    1.070,40
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.335,60
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.657,20
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: 9,00 din. Max: 22.341,00 din.
    din.9 din.22341