Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mikrotik

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    3.536,40
    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S+RJ10 SFP+ modul RJ45 10Gbps do 200m

    9.904,80
    Ovaj jedinstveni modul otvara mogućnosti povezivanja velike brzine, nudeći brzine do 10 Gbps preko uobičajenih poznatih kablova upletenih parica u vašim postojećim proizvodima koji imaju SFP + portove. Bilo koji MikroTik uređaj s aktivnim hlađenjem koji ima SFP + portove sada se može koristiti bez instaliranja optičkih vlakana, samo priključite S + RJ10 i mreža se može nadograditi na 10 Gbps, što je spremno za novu generaciju hardvera RJ45.

    Mikrotik S+DA0003, SFP+ Direct Attach Cable, 3m

    5.467,20
    Ovo je veoma isplativ način za povezivanje dva SFP / SFP + uređaja (na primer dve jedinice CCR1036-8G-2S +) za veoma kratke udaljenosti, unutar ormana i preko susednih ormana. Omogućuju jeftino rešenje za povezivanje sa 10 gigabitnim Ethernet-om, Fiber Channel-om i ostalim industrijskim standardima sa niskim troškovima, niskom snagom i latencijom, a direktno su priključeni i u potpunosti su u skladu sa SFP + MSA

    Mikrotik S+DA0001, SFP+ Direct Attach Cable, 1m

    4.047,60
    Ovo je veoma isplativ način za povezivanje dva SFP / SFP + uređaja (na primer dve jedinice CCR1036-8G-2S +) za veoma kratke udaljenosti, unutar ormana i preko susednih ormana. Omogućuju jeftino rešenje za povezivanje sa 10 gigabitnim Ethernet-om, Fiber Channel-om i ostalim industrijskim standardima sa niskim troškovima, niskom snagom i latencijom, a direktno su priključeni i u potpunosti su u skladu sa SFP + MSA

    Mikrotik S+AO0005, SFP+ Direct Attach Cable, 5m

    7.147,20
    5m SFP + 10Gbps Active Optics kabl za direktno priključivanje. Ovo je veoma isplativ način za povezivanje dva SFP / SFP + uređaja na vrlo malim rastojanjima, unutar ormana i preko susednih ormana. Radi sa svim našim proizvodima sa SFP / SFP + priključcima, uključujući i nove RB4011 serije (serije RB4011 nisu kompatibilne sa našim pasivnim kablovima za direktno priključivanje S + DA0001 i S + DA0003)

    Mikrotik S+85DLC03D MM 10G SFP+ , 850nm, LC, 300m

    8.486,40
    S + 85DLC03D je 10G SFP + primopredajnik sa LC konektorom, 850nm, za povezivanje do više od 300 metara. Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S + EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S+31DLC10D 10G SFP+ , 1310, LC, 10km

    21.896,40
    S + 31DLC10D je 10G SFP + primopredajnik sa LC konektorom, 1310nm, za jednokanalne veze do 10 kilometara Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S + EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    MikroTik RBDISC-5ND DiscLite5

    7.393,20
    DISC Lite5 ac Spoljašnji 5GHz 802.11a / n / ac bežični uređaj sa ugrađenom antenom sa povratnim backfire tipa 21dBi i Gigabit Ethernet za veće udaljenosti.

    Mikrotik RB922UAGS-5HPacD

    15.624,00
    RouterBOARD RB922UAGS-5HPacD je vrlo svestran bežični ruter, savršen za sastavljanje sopstvenog rešenja. Podržava novi standard 802.11ac za bežičnu bežičnu mrežu (do 866Mbit datarate i 20/40 / 80MHz kanala). Uređaj poseduje portove i slotove za mnoge namene: 1k SFP kavez, miniPCIe slot sa SIM za 3G / 4G modem ili drugu bežičnu karticu, USB port, Gigabit Ethernet port i dva MMCKS konektora za ugrađeni snažni 802.11ac 2x2 radio. Dolazi sa RouterOS L4 (AP) licencom.

    Mikrotik

    Filter by:

    Clear All
    Min: 867,00 din. Max: 457.319,00 din.
    din.867 din.457319