Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-SG124F 24GE 2SFP

    14.572,80
    Switch Wi-Tek 24 + 2SFP 10/100/1000Mbps WI-SG124F ima arhitekturu sa 52Gbps promenljivim kapacitetom za maksimalni protok podataka. 8K MAC tabela nudi skalabilnost čak i za najveće mreže. Takođe podržava 802,3x kontrolu protoka za režim full-duplex i kontrola protoka povratnog pritiska za half-duplex režim ublažava zagušenje saobraćaja i osigurava pouzdan prenos podataka. Istaknuto sa 24 + 2SFP 10/100/1000Mbps portovima, WI-SG124F u velikoj meri proširuje vaš mrežni kapacitet, omogućava trenutni prenos velikih datoteka. Dakle, korisnici mreže u kući, kancelariji, radnoj grupi, ili kreativno proizvodno okruženje sada može brže razmenjivati velike datoteke sa intenzivnom opsegom.
    SKU: WI-SG124F WiTek
    42770
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 x SFP Fiber (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    LED PWR, 1X-24X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 24
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Ne
    PoE Out Ne
    Data Transmission Rate 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 440 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 x SFP Fiber (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    LED PWR, 1X-24X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 24
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Ne
    PoE Out Ne
    Data Transmission Rate 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 440 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača