Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mikrotik

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Mikrotik S+RJ10 SFP+ modul RJ45 10Gbps do 200m

    9.668,40
    Ovaj jedinstveni modul otvara mogućnosti povezivanja velike brzine, nudeći brzine do 10 Gbps preko uobičajenih poznatih kablova upletenih parica u vašim postojećim proizvodima koji imaju SFP + portove. Bilo koji MikroTik uređaj s aktivnim hlađenjem koji ima SFP + portove sada se može koristiti bez instaliranja optičkih vlakana, samo priključite S + RJ10 i mreža se može nadograditi na 10 Gbps, što je spremno za novu generaciju hardvera RJ45.

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    3.528,00
    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES

    10.713,60
    S-35 / 53LC20D je par SFP primopredajnika, S-35LC20D je optički SFP modul od 1.25G s jednim modom sa LC konektorom, T1310nm / R1550nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM. S-53LC20D je 1.25G jednofrekventni optički SFP primopredajnik sa LC konektorom, T1550nm / R1310nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM.

    Mikrotik S-RJ01 SFP modul RJ45 10/100/1000Base-T

    4.336,80
    S-RJ01 je bakarni modul RJ45 SFP 10/100 / 1000M, kompatibilan sa većinom Gigabit SFP portova dostupnih na različitim mrežnim uređajima. Uz isporučivanje CCR1016-12S-1S +, po popularnoj potražnji sada je moguće i zasebno kupiti.

    MikroTik 48POW 48V 1.46A PS

    2.602,80
    48V 1.46A 70W Power Adapter + Power plug

    Mikrotik DC 24V 1.0A w/PoE

    1.258,80
    DC 24V 1.0A w/PoE

    MikroTik quickMOUNT

    427,20
    quickMOUNT je osnovni zidni adapter za male antene od tačke do tačke i sektora. Možete ga montirati na zid ili ga koristiti kao adapter od stuba velikog prečnika do montirajućeg klipa antene malih dimenzija koji obezbeđuje pouzdano postavljanje. quickMOUNT omogućava okretanje antene od 190 °. Pomoću quickMOUNT-a moguće je istovremeno montirati dva SXT-a, stvarajući tako pristupnu tačku repetitora ili stvoriti veliku pokrivenost sektora.

    MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injector

    867,60
    Novi MikroTik Gigabit PoE adapter za napajanje bilo kojeg RouterBOARD-a preko Gigabit Ethernet-a. Jednostavno povežite izvor napajanja, a zatim pomoću ethernet kabla povežite injektor na RouterBOARD uređaj.

    MikroTik Sleeve30 kit for MANT 30

    12.511,20
    Komplet Sleeve30 za našu paraboličku antenu mANT30 poboljšaće performanse veze „tačka na tačku“ smanjujući šum i takođe će smanjiti uticaj na susedne RF uređaje uklanjanjem bočnog zračenja sa antene. Sleeve30 Kit takođe smanjuje opterećenje vetra i štiti antenski reflektor i otežanog okruženja, poboljšavajući održivost PtP veze. Sleeve30 je napravljen od korozijskog otpornog, lakog aluminijuma; prednji poklopac ima odličnu prozirnost RF signala.

    Mikrotik

    Filter by:

    Clear All
    Min: 0,00 din. Max: 459.473,00 din.
    din.0 din.459473